salon kosmetyczny kraków ??

salon kosmetyczny kraków ??

Czy chodzicie do salonu kosmetycznego Muneca? Podobno gwarantują tam fachowe zabiegi. Zależy mi na liposukcji. Jak coś wiecie na ten temat, napiszcie. Chciałabym mieć pewność co do salonu :0

Elumino56

Posty: 4

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

TomekK

Posty: 6

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

CoRyn

Posty: 16

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i zbadać ofertę. To świetne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

Klaudi

Posty: 11

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

grażyna34

Posty: 5

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

Lupusx

Posty: 19

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, lecz to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w fachowym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, albowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

bartuś34

Posty: 13

 
Też sporo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niesłychanie dobry sprzęt i profesjonalnych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś fachowy zabieg na twarz. Efekt jest wyśmienity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

tomalix

Posty: 19

 
Powiem tak, iż na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

tigra32

Posty: 11

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Milenoss

Posty: 8