Gdzie wypożyczę suknie ślubną?

Gdzie wypożyczę suknie ślubną?

Cześć. Czy funkcjonują sklepy, w których istnieje prawdopodobieństwo, że natrafię na tanie suknie ślubne w Trójmieście?

Klaudi

Posty: 11

 
Niewiele wiedziałam na temat tego, co mogą zapewnić mi salon posiadające suknie ślubne w Gdańsku. Szybko przekonałam się, iż wybór sukni weselnej dla mnie może okazać się żmudnym procesem, albowiem zupełnie nic nie przypadło mi do gustu.

W rezultacie zamówiłam suknię stworzoną według indywidualnych wytycznych.

Masssyn5

Posty: 11

 
Koleżanka poleciła mi tanie suknie ślubne w Trójmieście, za co jestem jej serdecznie wdzięczna.

Dzięki salonowi http://www.memolia-suknie.pl/index.php/suknie-slubne.html znalazłam wymarzoną suknię ślubną, która wbrew pozorom nie kosztowała majątku.

Mogę ich wyróżnić za kilka fajnych kolekcji, które z pewnością spotkają się także z zainteresowaniem z Waszej strony! :)

Robuś

Posty: 13

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje wesele dopiero za 1,5 roku. Bardzo dobrze, że tak zrobiłam, bo na miejscu dowiedziałam się, że czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

Nikolee3

Posty: 17

 
Wydaje mi się, iż żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni weselnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w bardzo przeróżnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami także za 1500 pln, jak i 15 000 pln. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

Halo57Bimerrr5

Posty: 17

 
Dla mnie najbardziej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała ślub rok uprzednio i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, iż wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

Emuuu22

Posty: 17

 
Kilka dni temu słyszałam, iż działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Uprzednio nie miałam świadomości, iż istnieje odpowiednio taka możliwość.

Wydawało mi się, iż w grę wchodzi jedynie nabycie używanej sukni, gdy chciałabym ważnie zaoszczędzić.

namok

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni ślubnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w bardzo różnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami zarówno za 1500 zł, jak i 15 000 złotych. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

AnnnnoD

Posty: 16