Fotele masujące

Fotele masujące

Czy waszym zdaniem fotel do masażu jest w stanie wyprowadzić człowieka starszego z bólu kręgosłupa? Nie wiem, jak teraz cenowo stoją fotele do masażu, ale mam budżet w granicach 10 000 złotych. Czy w tej cenie można znaleźć naprawdę dobrą technologię?

TomekK

Posty: 7

 
Punktowy masaż wprowadzony w fotelu jest świetny. Relaksuje, 15 minut sesja codziennie i jesteś, jak nowo narodzony. W ogóle dobrze się fotel sprawdza przed wyjściem do pracy.

Dzidaaa

Posty: 9

 
Fotelem do masażu wyleczyłem się z dość srogiej kontuzji pleców. Chodziłem do gabinetu SPA na sesje, ale później postanowiłem zainwestować w fotel do domu. Sprawdza się, wszyscy domownicy u mnie znają fotel i lubią w nim przesiadywać. Oczywiście nie można za długo.

CzarnyBlant

Posty: 17

 
Akurat jestem nadciśnieniowcem i fotel do masażu w biurze mnie ratuje. Niestety w ogóle nie ćwiczę, więc fotel zastępuje mi aktywność fizyczną. Na razie ten model się sprawdza. Z lekarzami też kilka razy się konsultowałem i potwierdzili podobne założenie.

12erBis

Posty: 10

 
Fotel do masażu powinien mieć możliwie najwięcej technik masażu. Bardzo dobrze na mnie zawsze działał masaż oklepujący, rolkowy i wibracyjny (dodatkowo niezły dla kobiet).

vincek

Posty: 22

 
Jeszcze zwróć uwagę, czy fotel dobrze jest transportować, bo czasami jest z tym duży problem. Wyprofilowane kółeczka, jakiś uchwyt to obowiązkowa kwestia.

Mielnooo

Posty: 20

 
Ten fotel nie jest jakoś specjalnie drogi https://www.prohealth.pl/relax-wypoczynek/fotele-masujace/fotel-masujacy-focus-medical.html. Kupiłem sobie do biura i przyznam, że to był strzał w dziesiątkę. Raz, że codziennie masuję plecy i lepiej mi się siedzi. Spędzam przed komputerem ponad 10 godzin dziennie. Bywa, że 15 – 16, jak jest coś większego do zrobienia. Po 15 minutach już jestem odprężony i nic mnie nie boli. Schudłem nawet trochę po miesiącu korzystania, więc do większego spalania tkanki tłuszczowej na pewno dochodzi. Nic się nie dzieje pod względem technicznym. Dobrze i cicho działa. Wygodne ułożenie, w pozycji półleżącej. Jestem zadowolony, dlatego polecam.

zoferek

Posty: 19

 
Jak nie chcesz dojeżdżać do masażysty, co jest często upierdliwe to lepiej zainwestować w fotel. Efektywność dla relaksu organizmu bardzo zbliżona.

Black_Riot 

Posty: 5