Program do planowania urlopów, jaki ?

Program do planowania urlopów, jaki ?

Witam serdecznie. Obecnie interesuję się tym, jaki system do rejestracji urlopów powinienem w drożyć w firmie. Jakieś propozycje?

bezMama

Posty: 8

 
Moja firma często wysyła pracowników w podróże służbowe. Niedawno trafiłem na program do rozliczania delegacji, który miałby rzekomo mocno ułatwić mi tą czynność.

Póki co daję radę sam rozliczać delegacje, ale wygląda na to, że wkrótce może mi brakować na to czasu.

clhseba

Posty: 11

 
W mojej firmie praktycznie każdy pracownik „uzbiera” poprzez miesiąc zupełnie inną liczbę godzin. W związku z tym niezmiernie praktycznym rozwiązaniem jest program do rejestracji czasu pracy. To dość nowy sposób, który postanowiłem wykorzystać dwa miesiące temu, gdy nastąpiło jego wdrożenie. Póki co jestem zadowolony, a co dalej? Zobaczymy :)

Agulinek

Posty: 17

 
Nie mam wątpliwości, iż gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to należałoby wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, lecz u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset złotych więcej, niemniej jednak nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

artoor

Posty: 18

 
Sprawdzony system e-urlopy znalazłem w ofercie tej firmy: http://www.technology.poznan.pl/sf_lve.php. Szybko przekonałem się, że obsługa urlopów poprzez przeglądarkę internetową i funkcjonalny system będzie niesłychanie idealnym pomysłem. Moi pracownicy składają wnioski o urlop poprzez system, a ja mam szansę je potem akceptować, co pracownik ma szansę sobie zbadać :)

saradonin

Posty: 21

 
Muszę się przyznać, iż w firmie, w której pracuję rozliczane są elektroniczne delegacje. To dla mnie niezwykle wygodne, ponieważ na dowolne dokumenty i faktury przyklejam kod kresowy i z głowy. Druga sprawa, że rozliczenie takiej delegacji jest zdecydowanie prostsze dla działu finansowego. Wcześniej musieli się oni naprawdę sporo natrudzić, aby ogarnąć całą firmę.

bialyDOM

Posty: 18

 
W firmie, w której pracuję działa elektroniczny system urlopowy. Przyznam szczerze, że to naprawdę sprawne rozwiązanie. Nie mogę narzekać, bo wniosek o urlop wypełniał przez przeglądarkę internetową, a później mogę sprawdzić jego status. Najczęściej jest rzecz jasna rozpatrywany pozytywnie :)

gregcie@

Posty: 16

 
System do rejestracji urlopów w mojej firmie był prawdziwą koniecznością, albowiem rejestrować setki wniosków urlopowych mojej sporych rozmiarów firmy trwałoby wieki. Teraz pracownicy składają wnioski poprzez przeglądarkę internetową we wspomnianym systemie, a ich przełożeni akceptują lub odrzucają je jednym kliknięciem.

Rewelacja :)

clhseba

Posty: 21

 
Nie dziwię się temu, iż praktycznie wszystkie firmy przechodzą na elektroniczny system urlopowy.

Przy wielu pracownikach liczenie tego w jakikolwiek inny sposób praktycznie mija się z celem. Tutaj jeden pracownik obsłuży całość w zaledwie kilka minut. Obsługa takiego systemu urlopowego jest wręcz dziecinnie prosta, co z pewnością zauważy każdy z Was :)

dzaman

Posty: 22

 
Muszę się przyznać, że w firmie, w jakiej pracuję rozliczane są elektroniczne delegacje. To dla mnie bardzo wygodne, ponieważ na dowolne dokumenty i faktury przyklejam kod kresowy i z głowy. Druga sprawa, iż rozliczenie takiej delegacji jest zdecydowanie prostsze dla działu finansowego. Uprzednio musieli się oni rzeczywiście dużo natrudzić, aby ogarnąć całą firmę.

PaweL

Posty: 17