gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Cześć, czy opłaca się wstawić jednocześnie drzwi dębowe wewnętrzne i zewnętrzne w nieruchomości? Ceny wszystkiego lecą, jak szalone, więc pomyślałem o małym remoncie ostatnio

Kruczek23

Posty: 1

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

marcin88

Posty: 11

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

090913123

Posty: 5

 
Drzwi dębowe to ciężkie drzwi, ale super wyglądają, mają znaczenie dla bezpieczeństwa, bardzo trudno je podważyć. Poza tym wygląd niektórych drzwi dębowych się zmienia przez lata, więc nie wyglądają nudno, tylko „żyją” własnym życiem, może lekko nawet ciemnieją, więc jeszcze lepiej, dlatego polecam się odwołać do tych bardziej doświadczonych marek w temacie http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html. Polecam ich z prostego powodu, bo dostawę samodzielnie ogarniają, a to już zwiększa jakość współpracy.

saradonin

Posty: 5

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Jasio234

Posty: 2

 
Możesz zamówić z przeszkleniem drzwi dębowe, żeby sobie udoskonalić aranżację, ogarnąć bardziej nowoczesny klimat, bo to też da się zrobić.

090913123

Posty: 4

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

tigra32

Posty: 11

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

Suit

Posty: 4

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

Bączeak

Posty: 2