anonse towarzyskie, który portal ?

anonse towarzyskie, który portal ?

Czy na portalu znajduje się dużo anonsów towarzyskich? Mam duże wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

gregBard

Posty: 1

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to wielokrotnie temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeżeli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Pożądane byłoby korzystać.

beata77

Posty: 13

 
Lubię poznawać nowych osób. To, wobec tego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, jakie są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Dla szukających ogłoszeń towarzyskich polecam stronę https://samka.pl. Znajdziecie tutaj mnóstwo ogłoszeń dla panów, pań i par. każdy znajdzie taką osobę, z którą będzie chciał spędzić swój wolny czas. Sam z tej strony korzystam i jestem rzeczywiście usatysfakcjonowany.

TomekK

Posty: 3

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas poszukuję kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, albowiem wiem, iż w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

Pipek56

Posty: 6

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Limer333

Posty: 21

 
Każdy ma do tego różne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

namok

Posty: 5

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Nikuś23

Posty: 5

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak wiele kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, iż sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Cieszę się, iż jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

juron

Posty: 7