Hosting pod stronę prywatną

Hosting pod stronę prywatną

Cześć. Moja strona internetowa stoi na darmowym hostingu, który częstokroć zawodzi, albowiem mój serwis nie jest dostępny.

Możecie mi zaproponować jakieś płatne rozwiązanie, jakie spełni moje oczekiwania?

dyduch34

Posty: 12

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które kupiłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym przypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

icee

Posty: 27

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, jakie nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, jakie oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, bo w przeciwnym wypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

zeroo13

Posty: 16

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem tylko i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najważniejsze, ponieważ warto wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub bardzo wolne wczytywanie się stron internetowych.

Jacusiek

Posty: 26

 
Cześć. Muszę przyznać, że do tej pory zawsze wybierałem jedynie i wyłącznie tani hosting, jednak dostrzegłem błąd w swoim postępowaniu. Kryterium cenowe nie jest najistotniejsze, ponieważ pożądane byłoby wziąć także pod uwagę lokalizację serwera, która może wpłynąć na szybkie lub niesłychanie wolne wczytywanie się stron internetowych.

Luuutor

Posty: 25

 
Witam. Na tym forum odnalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem usatysfakcjonowany, albowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

AdiXer92

Posty: 15

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednak cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, że w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

Thi3f

Posty: 24

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć znaczną ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne składniki graficzne strony. Odszukałem do tego perfekcyjną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

mokwas

Posty: 16