kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Niestety nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

woxxxx45

Posty: 2

 
Porządne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie sporo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Warszawiak

Posty: 10

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas dużego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Klara323

Posty: 4

 
Kalkulator biegowy przeważnie sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a zarówno które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Bialy_Wilk

Posty: 12

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Black_Riot

Posty: 2