dobry prawnik w Zielonej Górze, polecicie ?

dobry prawnik w Zielonej Górze, polecicie ?

Jest jakiś bardzo dobry adwokat w Zielonej Górze, który zajmuje się odszkodowaniami? Auto mam rozbite, ale ubezpieczyciel wyliczył mi 30% kosztów naprawy. Nie zgadzam się na to i chce walczyć o to, co mi się należy.

12erBis

Posty: 1

 
Mogę tylko potwierdzić, że prawnik z Zielonej Góry może pomóc. Sam korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Ubezpieczyciel mojego zadowolenia nie podziela.

Piotrek.P

Posty: 6

 
Wybór adwokata jest bardzo ważny. Nie może to być przypadkowa osoba. Jeśli chcemy wygrać z ubezpieczycielem czy chcemy odzyskać pieniądze to, jakość usług powinna być na bardzo wysokim poziomie. Tylko wtedy są z tego najlepsze efekty. Chcemy przecież odzyskać pieniądze, dlatego zatrudniamy kogoś, kto się na tym zna.

12erBis

Posty: 3

 
Jeśli trafimy na dobrego prawnika z Zielonej Góry to zajmie się u odszkodowaniami i windykacją i zadośćuczynieniem. Żadna sprawa nie jest dla niego trudna. My na prawie się znać nie musimy. Nasze obowiązek to wybrać sobie do pomocy kogoś, kto się na tym zna i tyle

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Korzystałem z dobrego adwokata z Zielonej Góry, jakiego znalazłem na https://radcaprawny.net.pl. Zajmował się wieloma sprawami w naszej firmie, zatem mogę go polecić.

Jacek1812

Posty: 11

 
Byłem u prawnika w Zielonej Górze, który miał niesamowitą wiedzę. Pokierował mnie we stosownym kierunku. Mnie akurat wystarczyła tylko porada prawna, lecz znajomi korzystali z jego pomocy przy uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Bez prawnika nic się nie uda i sam o tym niezmiernie dobrze wiem. Należałoby korzystać z takich usług.

xacti

Posty: 2

 
Mieliśmy adwokata z Zielonej Góry, który zajmował się windykacją i faktycznie był w tym dobry. Znał się niezmiernie dobrze na prawie, wobec tego zajmował się nawet niezmiernie ciężkimi sprawami. Znajdę do niego jakieś namiary to Wam podam. Według mnie to najlepszy specjalista w tych sprawach.

MBsmoke

Posty: 15

 
Byłem u prawnika w Zielonej Górze, który miał niesamowitą wiedzę. Pokierował mnie we właściwym kierunku. Mnie akurat wystarczyła tylko porada prawna, ale znajomi korzystali z jego pomocy przy uzyskaniu wysokiego odszkodowania. Bez prawnika nic się nie uda i sam o tym bardzo dobrze wiem. Warto korzystać z takich usług.

namok

Posty: 3

 
Inaczej wybiera się adwokata, jeżeli chcemy poradę prawną, a w przeciwnym razie, jeżeli zależy nam na sprawie, która ma się odbyć w sądzie. W tym drugim przypadku liczy się doświadczenie adwokata, bo to przekłada się na efekty.

Thaniell

Posty: 13

 
Jeśli trafimy na dobrego prawnika z Zielonej Góry to zajmie się u odszkodowaniami i windykacją i zadośćuczynieniem. Żadna sprawa nie jest dla niego trudna. My na prawie się znać nie musimy. Nasze zadanie to wybrać sobie do pomocy kogoś, kto się na tym zna i tyle

345_14

Posty: 10